Subway Joeys takımı Türkiye’de Antalya Gençlik Kupası seçildi

Subway Joeys, önümüzdeki ay Türkiye’de U-17 Antalya Kupası’nda mücadele edecekleri 2023 AFC U-17 Asya Kupası Tayland hazırlıklarına Haziran ayında başlıyor.

Avustralyalılar, 8-18 Şubat 2023 tarihlerinde Çekya, Fas ve Özbekistan’ı temsil eden 17 Yaş Altı erkek milli takımlarıyla karşılaşacak ve Subway Joeys koçu Brad Maloney bu turnuva için 23 kişilik bir kadro seçecek.

Turnuva hakkında konuşan Brad Maloney, “Antalya Gençler Şampiyonası, ülkenin en iyi genç futbolcularından bazılarını üç farklı kıtadan en iyi rakiplerle karşı karşıya getirmek için heyecan verici bir fırsat sunuyor.

“Haziran’daki AFC U-17 Kupası’na ve umarım daha sonra Peru’da yapılacak FIFA U-17 Dünya Kupası’na hazırlanırken, Çek Cumhuriyeti, Fas ve Özbekistan gibi ülkelerde altı gün içinde oynayabilmek bu takım için mükemmel bir öğrenme deneyimi sunuyor yıl içinde,” dedi Maloney. bu yıl”.

Bu, Subway Joey’lerin Ekim 2022’de Victoria, Shepparton’da düzenlenen 2023 AFC U-17 Kupası elemelerinde gruplarının zirvesine çıkmalarından bu yana ilk kez bir kamp veya turnuva için bir araya gelmeleri olacak.

Geçen yıl Ağustos ayında baş antrenör olarak atanan Maloney ve koçluk ekibi, kadroya yedi yeni yüz seçerek 2023 ve sonrası için planlarını desteklemek için son üç ayı içte ve dışta maçlar izleyerek geçirdiler. Antalya Gençlik Kupası.

“Elit gençlik rotamız pandemi nedeniyle yaklaşık üç yıldır durmuşken, uygun olan her oyuncunun radarımızda olmasını ve milli takım ödülleri için değerlendirilmesini sağlamak için yetenekleri sürekli olarak izlemek, araştırmak ve araştırmak her zamankinden daha önemli.” açıkladı. Maloney.

Maloney, “Bu yılki Asya Kupası hazırlıklarımızın bir parçası olarak mümkün olduğunca çok sayıda uluslararası oyuncuyu bünyemize katmak ve derinlik oluşturmak amacıyla Ekim ayında elemelere giden kadroda birkaç değişiklik yaptık” dedi.

Bu turnuva FIFA penceresinin dışında gerçekleştiğinden, Adelaide United FC’nin Nestory Irankunda’sı seçim için uygun değildi.

Asya Futbol Konfederasyonu bu ayın başlarında Tayland’ın 2023 AFC U-17 Kupası’na ev sahipliği yapacağını doğruladı ve turnuva artık 15 Haziran – 2 Temmuz 2023 tarihleri ​​arasında yapılacak. AFC U-17 Kupası Tayland 2023™ için kura çekimi yapılacak Avustralya’nın 10 Kasım – 2 Aralık 2023 tarihleri ​​arasında FIFA U-17 Dünya Kupası Peru 2023™’e katılmaya hak kazanmak için yarı finallere ulaşması gerekecek.

Subway Joy – Antalya Gençlik Kupası 2023 programı

saat/tarih

Kibrit çöpü

Yer

Yerel saatle 15:00, 10 Şubat / 23:00 AEST, 10 Şubat

Avustralya, Çek Cumhuriyeti’ne karşı

Prince Spor Kompleksi, Antalya Gençlik Kupası

Yerel saatle 18:00, 12 Şubat / 02:00 AEST, 13 Şubat

Avustralya – Fas

Prince Spor Kompleksi, Antalya Gençlik Kupası

18:00 yerel saat, 15 Şubat / 02:00 AEST, 16 Şubat

Avustralya – Özbekistan

Prince Spor Kompleksi, Antalya Gençlik Kupası

Subway Çocuklar Takımı | Antalya Gençlik Kupası 2023 | 8-18 Şubat 2023

İsim

durum

Mevcut kulüp (01/24 itibarıyla)

Junior Kulüp / Üyeler Birliği

peter antonio

top

Melbourne Şehri

FC Bulleen Lions / Futbol Victoria

Daniel Penny *

saldırgan

Perth Glory FC

Sorrento / Futbol Batı

Nicola Calder*

orta saha

FC Lucerne

FC Kuessnacht (İsviçre)

Zachary de İsa

top

Sidney FC

Lakeside Lions JFC / Futbol NSW

Campbell Davison

saldırgan

Orta Sahil Denizcileri

East Bentleigh SC / Futbol Victoria

Mitchell Glasson

saldırgan

Sidney FC

Liverpool Rangers / Futbol Yeni Güney Galler

Yeşil Cennet*

top

Western Sydney Wanderers FC

Maccabi Hakoah GFC / Futbol Yeni Güney Galler

Max Hatley

saldırgan

Western Sydney Wanderers FC

Kellyville SC / Futbol Yeni Güney Galler

Ürdün HOEY*

saldırgan

Melbourne Viktorya dönemi

FC Bulleen Lions / Futbol Victoria

Franklin Jean*

kaleci

Aziz George F.C.

Leichhardt Saints Futbol Kulübü / Yeni Güney Galler Futbol Kulübü

ryan kalms

top

Melbourne Şehri

Strathdale FC / Futbol Victoria

Pearson Düşük *

saldırgan

Sidney FC

Griffith City / Futbol Yeni Güney Galler

Andriano Lipeb

top

Perth Glory FC

Daniela White Eagles/Futbol Batı

Yakup MacLachlan

top

Sidney FC

George River FC / Futbol Yeni Güney Galler

diğer bahçeler

top

Orta Sahil Denizcileri

Castle Hill United / Futbol Yeni Güney Galler

Anthony Pavlicic

kaleci

Orta Sahil Denizcileri

Sydney United 58 Futbol Kulübü / Yeni Güney Galler Futbol Kulübü

Gillan Berman

orta saha

Perth Glory FC

Batı Yakası / Futbol Batı

Sotyri Phyllis

top

Adelaide Birleşik

West Torrens Pirkkala / Futbol SA

Xavier Smith

top

Karga Alexandra

Liverpool (Birleşik Krallık)

Corey Suterland

orta saha

Perth Glory FC

Cockburn Şehri / Batı Futbolu

Fabian Taladera

orta saha

Adelaide Birleşik

Adelaide City FC / Futbol SA

Danilo’nun geçmişi *

orta saha

AC Monza

APIA Leichhardt FC / Futbol NSW

Michael Fonia

kaleci

Batı Birleşik

George Cross / Futbol Victoria

*Ekim 2022’deki 2023 AFC U-17 Kupası elemelerinin parçası olmayan bir takımın yeni olduğunu belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir